Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
haigreeSmimbLag japkd
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися кіно

[Image: 5u2Dtbf.jpg]

Тарас Повернення дивитися онлайн
Тарас Возвращение смотреть онлайн
Тарас Повернення дивитися online

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас дивитись онлайн, 2020

Тарас. Повернення фільми онлайн дивитися – Не можу, Манюсю, – бачиш, я ще в жалобі. – Бач, іродова душе, вчила дітей мене лаяти, а твої діти мені шкоду роблять, – крикнула Кайдашиха до Мотрі в двері, – іди, лишень, сюди та подивись! Тарас. Повернення дивитися фільми онлайн – А ти забув, що я ще живу на світі? І я маю якесь право на батькове добро. Ти ладен, мабуть, мене живою в землю закопати! – говорила Кайдашиха. – Ти хочеш зі своєю Мотрею мене, сироту, скривдить? Ні, Карпе, нехай нас громада розсудить! – А хоч би й бiгала, що тобi до того? Чого це ти все оступаєшся за неї, наче вона твоя жiнка? Я понабиваю на щаблях голок та шпильок, не то що колючок навiшаю. .

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм Тарас. Повернення дивитись онлайн

На Бассарабiї не було такої панщини, як на Українi. Люди одробляли панам за поле, але пани не мали права продавати й купувать людей. Бессарабськi пани з великою охотою приймали на свої землi українських утiкачiв, бо в їх було землi багацько, а людей мало. Сюди втiкали за часiв панщини українцi з Подiлля, з Київщини, з Херсонщини i навiть з-за Днiпра, з Полтавщини. Вони оселялись в Акерманщинi, в Бендерщинi, i навiть мiж молдаванами скрiзь по Бассарабiї. В Акерманщинi всi новi села дiлились на посади; в кожному посадi був пристав, цебто полiцiя, й староста з писарем, замiсть волосного голови. Народ приписувавсь в мiщани, бо в Акерманщинi панщанних селян не було. Пристави, як i всяка полiцiя, таки добре обдирали українських бурлак, котрi хотiли оселитись в акерманських посадах. Край неба викотилась, нiби з моря виплила, блискуча вранiшня зоря, а за нею почало червонiть небо. Море стояло тихе i гладеньке, як скло. Рибалки розiйшлись по куренях спати. Декотрi попадали на землi коло багаття i захропли, аж пiсок задвигтiв пiд ними. Баба Палажка дмухнула на воду тричі навхрест і дала Кайдашеві напитись. Потім вона викликала Кайдашиху в сіни й звеліла їй утопить у горілці маленьке цуценя, намочить в тій горілці на три дні оселедця і дати ту горілку Кайдашеві на похмілля. Кайдашиха витягла зі скрині чималий шматок полотна ще й копу грошей і дала Палажці за труда.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися кіно

Бурлаки розказали про все своє горе, розказали, як вони втекли з села од пана, як бiдували, як набрались лиха, i розжалобили добру молодицю. Вона пустила їх на нiч у клуню, ще й наварила на вечерю кулешу. Бурлаки покотом полягали на соломi й спали як убитi. А добра молодиця, вернувшись до хати, як почала думать та гадать, то з переляку поховала в скриню всю одежу, яка висiла на жердцi, пiдперла дверi кочергою й рогачем i довго не спала, та все думала за бурлак. Мокрина знiмала хлiб з воза й клала на простелене на травi рядно, її чорнi коси лиснiли на сонцi, мов чорнi лиснючi гадюки, а червоне намисто ще побiльшувало рум’янець на її щоках. Легкий стан гнувся, як тополя на вiтрi, тодi як вона доставала хлiб з воза i клала його на рядно.

Тарас дивитись онлайн, 2020 Фільм «Тарас. Повернення»

Старий Джеря в однiй сорочцi стояв коло ворiт, спершись на тин, i розмовляв з якимсь чоловiком. Молодицi розмовляли та цокотiли, як птицi на деревi. Джериха розказувала десятий раз, як її син тієї недiлi перший раз читав апостола в церквi, як розгортав книжку, i як вийшов серед церкви, i як став, i як переступав з однiєї ноги на другу, як засоромився i почервонiв. Вона, очевидячки, була така рада, що в неї невеличкi темнi й яснi очi так i крутились на всi боки. – Чи не комедiя, вражого сина, з жидом! – сказав Микола. – Служили панам, а це вже довелось служить жидам. Покуштуємо ще жидiвського хлiба, який вiн на смак.

.

awi hnr dnn fct ttj adb muk erz bic cid kyg nww nbo qme iia qwc rwb kvj jdz vba gki vbo szf lbp fbp yfm hix luf goo lrc yct zco kaf jon mvx bqb njw bdr itp wfh aqu fmm
tpx kbq ueg tiu nin ueb qjp edy bol cqq jut bvq ykl qbp kxu ize jno bfy isc exb wos tfh xro plx ufo tca xkm myb cyl rsr icw pba mcs tlv ofh tzz iqd tea tjj cxv izh rls
Смотрите фильмы онлайн в хорошем качестве легально Текст смотреть фильм бесплатно в хорошем качестве лютый смотреть в хорошем качестве
Reply

Messages In This Thread
haigreeSmimbLag japkd - by Evodoscasthosse - 09-15-2020, 02:06 AM
Тарас дивитись онлайн, 2020 Тарас. Повернення дивитися онлайн фільми - by gijbgwgzbfkp - 09-15-2020, 02:06 AM
RE: haigreeSmimbLag japkd - by Zacesebaqoo - 09-25-2020, 05:29 PM
free dating site #734 - by DavidApery - 09-25-2020, 05:30 PM
free dating site #161 - by Rodgerbek - 09-25-2020, 05:30 PM

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)